BİZE DAİR.

BİZE DAİR.

Ak Creative Digital Reklam Ajansı, dijital web ortamında özgün ve modern tasarımlar oluşturmayı amaç edinmiş, 2016 yılında, Ak Group bünyesi altında kurulmuş kreatif çözümler sunan interaktif bir ajanstır.

Grafik tasarım, kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımı, kartvizit tasarımı, katalog tasarımı, dergi tasarımı, kurumsal tanıtım materyalleri, fatura - irsaliye tasarım ve baskı çözümleri, ofset ve dijital baskı, tabela çözümleri, web tasarımı gibi web teknolojileri alanlarında kullanıcı deneyiminde yüksek standartlarda etkin pazarlama fikirleri sunar.
AK Creative Digital Reklam Ajansı olarak, proje öncesinde ve sonrasında müşterilerimizi çok iyi dinler, analiz ederiz. Tam olarak ne istediğini anladıktan sonra kendi bilgi birikimi ve teknik donanımı ile çalışmalarına başlarız. Müşterilerimizin iş strateji ve planlarını; sahip olduğumuz deneyim, altyapı, uzman ekip ve yenilikçi yaklaşımımızla oluşturuyoruz.

PROJELERİMİZ

Özgün bakış açısıyla ele aldığımız tüm çalışmalarımızın ortak noktası, ideal reklam çözümü olmasıdır. Hayal ettiğiniz görsel etkiyi, en göz alıcı şekilde hedef kitlenize sunmak için çalışıyoruz. Hedef odaklı, kazandıran çözümler üretmek temel amaçlarımızdandır.

  • 0121

    Tamamlanan Projeler
  • 075

    İŞ ORTAKLARIMIZ
  • 33

    Countrİes Served
HEMEN TEKLİF ALIN!
BİZE ULAŞIN!
WhatsApp ile Sorunuz.