İNDOOR-OUTDOOR

İNDOOR-OUTDOOR UYGULAMALAR

Açık hava reklamları hedef kitlenize doğrudan ulaşan bir mecradır. Yürürken, konuşurken, otururken, otobüs beklerken maruz kalınan tek reklam mecrasıdır. Yaratıcı fikirlerle desteklendiğinde etkin bir iletişim gücüne sahip olan Açıkhava, hedef kitlenizin görüş alanına girdiği andan itibaren etkisini gösterir.

 • 01.
  ONE WAY VİSİON UYGULAMALAR

  Ürünün ismi İngilizce olduğu için bu terimden çok, toplum arasında “delikli folyo” adı ile bilinmekte olan bir tür reklam amaçlı baskı prosedürüdir. PVC esaslı bir malzemeden üretilmekte olup, delikli bir yapısı vardır.

  CAM GİYDİRME UYGULAMALARIMIZ

  PORTFOLİO TEKLİF İSTEYİN.

 • 02.
  VİNİL BASKI

  Vinil Baskı; Branda baskı olarak da adlandırılan baskı türüdür. Vinil PVC (Polivinil klorür) esaslı bir malzemedir. Reklamcılar Dijital baskı sektöründe Vinili baskının vazgeçilmez ürünü olarak kullanıyorlar. Özellikle dijital baskının bu alanda gelişmesi ile beraber baskı yöntemi farklı bir boyut kazanmıştır. Dijital baskı vasıtası ile baskıda kullanılacak resimler çok yüksek görüntü kalitesine ulaşırken basım anında da oluşacak hataları en aza indirgemeyi sağlamıştır.

  VİNİL BASKI(PANKART)TASARIMLARIMIZ

  PORTFOLİO TEKLİF İSTEYİN.

 • 03.
  ARAÇ GİYDİRME UYGULAMALARI

  İnceliği vasıtası ile aracınızda istediğiniz her yeri basitçe kaplayabilirsiniz. Bu prosedürleri yapmak için ilk önce işi bilen ustalara yaptırmanız gereklidir. Araç kaplama prosedürüne başlanmadan önce kaplanacak aracın fotoğrafı ayrı ayrı alınır. Çekilen bu fotoğraflar bilgisayar ortamında uygulamalar ile aracı kaplayarak ön izleme görüntüsünü müşteriye aktarırlar.

  ARAÇ GİYDİRME UYGULAMALARIMIZ

  PORTFOLİO TEKLİF İSTEYİN.

 • 04.
  MEGALİGHT - BİLLBOARD REKLAM UYGULAMALARI

  Mega Board, etkileyiciliği yüksek olan bu sistem reklam ve tabela sistemlerinde kullanılmaktadır. Yoğun trafik akışı ve günlük yaşantının yoğun olarak kullanıldığı alanlarda daha fazla tercih edilen bu sistem her an her dakika insanları etkilemekte olup her anlamda tercih edilmenizi arttırmaktadır.
  Billbard, Belli başlı gereçlerin üzerine baskı yapılması prosedürünü baştan aşağıya değiştiren, geliştiren, kalitesini ve hızını arttıran, bu alanda çağ atlanmasına imkân tanıyan tekniğin adı dijital baskıdır.

  DIŞ MEKAN UYGULAMALARIMIZ

  PORTFOLİO TEKLİF İSTEYİN.

 • 05.
  YELKEN - KIRLANGIÇ BAYRAK

  -Dış ve iç mekan kullanımına uygun
  -Aluminyumdan oluşan sağlam bir portatif(demonte) gövde.
  -20 lt. plastik şemsiye bidonu ya da 30x30 genişliğinde, 10 mm kalınlığında demir taban.
  -Türkiye’nin en kaliteli kumaşı ve dijital baskısı.

  YELKEN - KIRLANGIÇ BAYRAK

  PORTFOLİO TEKLİF İSTEYİN.

 • 06.
  ROLL-UP STAND TASARIMLARI

  Roll Up Standlar görsel olarak display reklam malzemeleri için vazgeçilmez bir stand çeşididir. Rolluplar fuar organizasyon tanıtım sunum reklam işlerinizde özel bez çantası ile kolayca taşıyabilceğiniz reklam aracıdır. Roll Up Dijital baskı için tasarım yapılır. Tasarım aşamasından sonra yapılan dijital baskı rollup üzerine monte edilir.

  ROLL-UP STAND TASARIMLARI

  PORTFOLİO TEKLİF İSTEYİN.

WhatsApp ile Sorunuz.