MARKA...

MARKA KİMLİĞİ

Mevcut logonuz eskidiyse ya da müşterileriniz sizin asıl yaptığınız iş konusunda karışıklık yaşıyorsa, size yeni bir yön gösterebilir ve sizi gerçekten yansıtan bir marka kimliği oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.

Kurumsal markanızın doğru mesajları ve çağrışımları net bir şekilde belirlemesi ve iletmesi gerekir. En başarılı logolar çarpıcı görsellikte oldukları kadar, temsil ettikleri markaları da tam anlamıyla nesnelleştirmeyi başarmış olanlardır. İlgi çekici ve yaratıcı bir görsel kendinizi rakiplerinizden ayırmanıza yardımcı olur ve müşterilerin gözünde firmanızı unutulmaz kılar. Bizi diğer ajanslardan farklı yapan özelliğimiz, müşterilerimizin iş konularını, en az onlar kadar iyi anlamak için harcadığımız çabadır. Tasarımcılarımız, işletmenizin DNA’sını anlamak için sizinle yakın temas kurarak firmanızın tamamen içine girecektir. Ancak o zaman işletmeniz ve değerlerinizle eşanlamlı bir kurumsal kimlik siparişine şekil verme sürecine başlayabiliriz. İşinizi, müşterilerinizi ve hedeflerinizi tam olarak anladıktan sonra tasarım ekibimiz, ihtiyaçlarınızla bire bir örtüşen ve anında etki yaratan cesur logo tasarımlarıyla karşınızda olacaktır.

 • 01.
  LOGO-AMBLEM TASARIMI

  Logo tasarımı; bir firmanın yapacağı her işte kullanılacağı ve tüm mecralarda markayı temsil edeceği için, gerekli analizler doğrultusunda, firmanın sektörüne ve hedef kitlesine göre projelendirilerek hayata geçirilmelidir. Markanızın gerçekleştireceği tüm iletişim çalışmaları, logonuzla bütünlük oluşturacak şekilde, logonuz çevresinde tasarlanacağı için etkili ve işlevsel logo tasarımları, reklam faaliyetlerinizin başarıya ulaşması için en önemli gerekliliktir.

  LOGO TASARIMLARIMIZ

  PORTFOLİO TEKLİF İSTEYİN.

 • 02.
  KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

  Markanızın imajı, pazardaki gücünüzü simgeler. Kurumsal Kimlik Tasarımı ile markanızın imajını kalıcı kılmak için gerekli her şeyi bünyemizde barındırıyoruz. Sıradışı bir ekibin ortak çalışmasıyla markanızın ihtiyacı olan yeni nesil tasarım trendlerini, kreatif fikirleri ve profesyonel uygulamaları bir bütün olarak size sunuyoruz.

  KİMLİK TASARIMLARIMIZ

  PORTFOLİO TEKLİF İSTEYİN.

WhatsApp ile Sorunuz.