MALİYE..

MATBUU EVRAK TASARIM VE BASIMI

Matbuu evrakların resmi olanları dışında, firmaların yönetimsel ve işleyiş düzenindeki ihtiyaçlarına yönelik çeşitleri de mevcuttur. Küçük, orta ve büyük tüm işletmelerin ihtiyacı matbuu evrak basımı Ak Creative Reklam Ajansı'nın sunduğu profesyonel hizmetlerdendir.

Hem resmi olması hem de matbuu evrakların işleyişteki önemi nedeni ile temin süresi ve hatasız basılması gerektiğinin farkındayız. Sizlere hatasız ve planlanmış zaman dilimlerinde matbuu evrak ihtiyaçlarınızı temin edeceğimizin garantisini veriyoruz.

 • 01.
  FATURA - SEVK İRSALİYESİ TASARIM VE BASIMI

  Fatura Tasarımı ve irsaliye tasarımı kurumsal kimliğinizi bütünlemesi açısından fatura tasarımı oldukça önemlidir. Faturanız müşterinize verdiğiniz hizmet sonunda sizi temsilen bir kurumsallık göstergesidir. Elle düzenlenmiş karmaşık bir fatura firmanız açısından negative bir etki yaratacağı için, firmanızın kurumsal kimliğini bütünleyen etkili ve modern bir fatura tasarımı firmanız açısından daha uygun olacaktır.

  FATURA VE İRSALİYE TASARIMLARIMIZ

  PORTFOLİO TEKLİF İSTEYİN.

 • 02.
  ANTETLİ KAĞIT VE DİPLOMAT ZARF TASARIM VE BASIMI

  Kurumsal yazışmalarınızda, teklif sunumlarınızda kullanabileceğiniz firma profilinizi müşterilerin nezdinde artırmak için tasarlanan kağıda antetli kağıt (başlıklı kağıt) denir. Yine aynı amaçlar doğrultusunda posta gönderileriniz tasarlanmış zarfa diplomat veya buklet zarf denir. Antetli kağıt ve zarf önemli kurumsal kimlik öğelerindendir.

  ANTETLİ KAĞIT VE DİPLOMAT ZARF TASARIMLARIMIZ

  PORTFOLİO TEKLİF İSTEYİN.

 • 03.
  BLOKNOT TASARIM VE BASIMI

  Bloknotlar, firmaların ya da bir hizmetin en iyi reklam araçlarındandır. Bloknotlar baskılı ve üzerine not alınan küçük kağıtlardan oluşan defterlere verilen isimdir. Uzun süre masa üstünde kaldığından çok iyi bir reklam aracıdır. Firma logosu taşıdıklarından göz aşinalığı yaratırlar ve maliyetleri de uygundur.
  Bloknotlar istenilen her şekilde basılabilir.. Küp bloknotlar kullanım kolaylığı yaratması ve masada az yer kaplaması nedeni ile en fazla tercih edilen bloknotlardır. Bloknotlar, yapıştırma, yandan dikişli, ferforajlı veya kapaklı ferforajlı imal edilirler.

  BLOKNOT TASARIMLARIMIZ

  PORTFOLİO TEKLİF İSTEYİN.

 • 04.
  CEPLİ DOSYA TASARIM VE BASIMI

  Firmaların dışa dönük yüzlerinden biri olan cepli dosyalar ya da sunum dosyaları, bir teklif veya sunum yapılırken müşterilere takdim edilen önemli materyallerden biridir. İçine konulan tekliflerin yazıldığı antetli kağıtlarla, kartvizitle bir bütün olarak firmaların kimliklerine ve prestijlerine önemli katkılar sağlamaktadır.

  CEPLİ DOSYA TASARIMLARIMIZ

  PORTFOLİO TEKLİF İSTEYİN.

WhatsApp ile Sorunuz.