WEB TASARIM...

WEB TASARIM

Kurumsal firmalara ve yeni internet girişimlerine web tasarım, web yazılım, SEO, sosyal medya, e-ticaret ve genel olarak danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Benzersiz yazılım alt yapısı ile hizmet verdiği markaların internet deneyimini başarı ile birleştiren Ak Creative Reklam Ajansı, 7/24 sağladığı destek ile de sorunların anlık olarak çözülebilmesini sağlamaktadır.

 • 01.
  KURUMSAL WEBSİTE TASARIMI

  ETKİLEYİCİ: Sizi rakiplerinizden farklı kılan ve en önemli özelliklerinizi ön plana çıkaran web sitesi tasarımları,
  YARATICI: Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan ve sizi sanal dünyada görünür kılan yaratıcı internet sitesi tasarımları,
  SEO UYUMLU: İnternet dünyasının vazgeçilmez gerçeği olan seo uyumlu web siteleri sitenizi her zaman anahtar kelimelerinizde ilk sıraya taşıma ve aynı sırada tutma hedefi,
  MOBİL & KOLAY KULLANIM: Responsive tasarımlar ile mobil kullanımlarda estetik şık ve kolay kullanım özelliklerine sahip web sitesi tasarımları.

  WEBSİTE UYGULAMALARIMIZ

  PORTFOLİO TEKLİF İSTEYİN.

 • 02.
  KİŞİSEL WEBSİTE TASARIMI

  Birçok kişi interneti akıllı cep telefonları ile veya tablet ve benzeri cihazlar ile yapmaktadır. Masaüstü görüntüden mobil görüntüye geçerken sizin sitenizinde aynı netlikte olması gereklidir. Biz web sitelerimizi ekranın boyutun ne olursa olsun ona uygun olarak tasarlıyoruz.
  Eğer Kaliteli bir web tasarımınız varsa Arama Motorları sizi sıralamada üst sıralara çıkarır ve Müşterilerin arama yaptığı zaman sizi bulmasını sağlar. Websitenizle İnternetteki gücü göreceksiniz! Star Web Tasarım ile Müşterilerin size ulaşabileceği Mobil uyumlu Responsive Web Tasarımlar oluştur- maktayız.

  WEBSİTE UYGULAMALARIMIZ

  PORTFOLİO TEKLİF İSTEYİN.

 • 03.
  E-TİCARET HİZMETLERİ

  E-ticaret sistemleri ile ürünlerinizi ve hizmetlerini internet üzerinde online olarak satabilirsiniz. 7/24 çalışan ve sürekli satış yapabildiğiniz bir şube düşünün, üstelik dünyanın öbür ucundan bile anında ulaşılabilen bir şube. E-ticaret sitesi de sanal şubeniz olacaktır. Burda ürünlerinizi tüm detaylarıyla sergileyebilir,binlerce kategoride bir mağazaya sığmayacak kadar seçenekte ürünü e-ticaret sitenizde kolaylıkla satışa sunabilir,oturduğunuz yerden zahmetsizce tüm ödemeleri alabilir,birebir müşteriyle iletişime geçebilirsiniz.

  E-TİCARET SİTELERİMİZ

  PORTFOLİO TEKLİF İSTEYİN.

 • 04.
  SEO/SEM UYGULAMALARI

  Google’da “ilk sayfada” olmak arama dünya- sının en zirvesinde olmak gibidir. Web sitelerini tasarımından teknik alt yapısına kadar Google uyumlu olarak düzenliyoruz. Bizim amacımız; sitenizin müşterileriniz ve servisinize ihtiyaç duyan kişiler tarafından kolaylıkla bulunabilmesi.
  SEO ve Google Adwords danışmanlığı ile markanızı arama motorlarında üst sıralara taşıyor ve adınızı dünyaya duyuruyoruz.

  SEO-SEM UYGULAMALARIMIZ

  PORTFOLİO TEKLİF İSTEYİN.

 • 05.
  SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

  A Facebook, Twitter, Blogger, Linkedin, Instagram gibi daha bir çok sosyal ağlara markanıza ait özel bir sayfa düzenlemesi, takip ve güncellenmesi gibi hizmetler veriyoruz. Ak Creative Reklam Ajansı genç ve yaratıcı, sosyal medya’da kendini kanıtlamış uzman kadrosuyla birlikte Sosyal Medya’ya yönelik kampanya stratejileri, sosyal medya tasarımları, sosyal medya yönetimi, içerik üretimi, Facebook ve Twitter uygulamalarını markanız için tasarlar, geliştirir ve hedef kitlenize en doğru biçimde ulaştırır.

  SOSYAL FİRMALARIMIZ

  PORTFOLİO TEKLİF İSTEYİN.

WhatsApp ile Sorunuz.